FőoldalÉszak-Duna2 hét, és elrajtol az idei első ifitáborbendzsiközzétéve 2013. jún. 26. 02:39 Címkék:észak-dunanyártáborMegosztás Facebook-onMegosztás Twitter-enelőző cikkHungaRio – „Itt vagyok, Uram”következő cikkVET-szettEz is érdekelhetEgyébKezdődnek a táborok – Itt tudsz jelentkezni2026.06.15.EgyébSok fiatal, közös ima, koncertek és mély beszélgetések – ilyen volt az első Mente Feszt Dabason2026.05.22.Dél-DunaTalálkozóTaksonyban volt a tanév utolsó DD Találkozója2026.05.20.Elhunyt Szegedi László atya2026.05.11.EgyébMentékMeghívó a kuratóriumi gyűlésre – minden érdeklődőt várunk2026.04.20.EgyébMÁJUS 8-10 IFI FESZTIVÁL2026.04.14.
EgyébSok fiatal, közös ima, koncertek és mély beszélgetések – ilyen volt az első Mente Feszt Dabason2026.05.22.