Ajánló

Hajrá magyarok!- papi foci EB 1.nap+eredmények

Február 1. és 5. között a Felvidéken található Nagymihály ad otthont a katolikus papok tizedik teremlabdarúgó Európa-bajnokságának.

Csapatunk tegnap megérkezett  Nagymihályba és elfoglalta szállását.
Kaptunk egy rossz hírt is, csapatunk egyik ásza, a labdarúgómúlttal rendelkező és edzői végzettséggel is bíró Barnabás testvérrel (Rockenbauer István) betegség miatt nem számolhatunk, így el sem utazott Felvidékre.

A mérkőzésidő: 2 x 10 perc.

Imádkozzunk a papokért, külön is a magyar sikerekért!

MAGYARORSZÁG – Lengyelország 0 – 2
A torna egyik favoritját kellet volna legyőznünk a negyeddöntőben, de a góllövéssel hadilábon álltunk, a lengyel barátaink viszont nem és 2-0-s győzelmükkel Ők jutottak be az elődöntőbe, mi pedig az 5-8. helyért játszunk a házigazda Szlovákiával.
5-8. helyért: Szlovákia – MAGYARORSZÁG 0 – 2
Mi a lengyelektől, a szlovákok pedig a bosnyákoktól szenvedtek egyaránt 2 gólos vereséget, de alighanem házigazdaként Ők lehettek csalódottabbak, hogy nem jutottak a legjobb 4 közé.
Alig több mint 1 órája ért véget a rendezőkkel vívott mérkőzés, amit magabiztosan nyertünk meg.
Tudjuk, a sportban nincsen ha, de most sajnálhatjuk igazán, hogy nem velük játszathattunk a negyeddöntőben, ehhez meg kellett volna nyernünk a csoportot.
Szerda szünnap, csütörtökön helyosztók, mi 14:30-kor Fehéroroszországgal játszunk az 5. helyért.

Az eredmények az alábbi linken megtalálhatóak.

A táblázatért és a friss információkért köszönet Farkas Zsoltnak!